img
img

European standards! Ukrainian values!

Watch the video presentation

Selective
kindergarten


Quality school
preparation


Working hours
8.00 am -19.00 pm


For kids
from 3 y.o.


img

European Kindergarten

is a licensed Ukrainian-speaking preschool institution with intensive study of English.

This is a small world where attentive teachers not only teach children but provide children the tools to live happy and fulfilled lives.

Besides, this is a place where every little person, his/her dreams and aspirations are respected.

img

Benefits of our kindergarten:

European Kindergarten is about high quality in everything.

We work according to the program that will help a child enter any school in Kyiv and beyond.

We use interactive learning methods.

We speak Ukrainian with children and in our team.

img

English is our second language. We study this language every day with teachers and native speakers.

Healthy Diet. We organize food according to your wishes (lactose-free, gluten-free, vegan).

Interesting research and experiments.

Topic weeks.

img

Get to know and instill a love for Ukrainian customs, traditions and rituals. We celebrate all holidays, because we are Ukrainians and this is our strength.

Maximum 16 children in a group.
2 educators and a group assistant.

Extracurricular activities: Chess, Judo, Lego, Choreography, Kaleidoscope of personality, English drama, Handicraft, Yoga KIDS, Music;

img

Walking in any weather.

Psychological and medical support.

Security and video surveillance.

The best toys of world brands.

Convenient communication with parents. Individual meetings instead of parent meetings.

img

Attractive discounts and promotions.

We send a weekly photo report from the life of each group.

We are open 8.00 am - 19.00 pm from Monday to Friday.

A team of professionals who constantly develop their knowledge and skills.

img
img

Our goal -

is to raise a healthy, happy and educated personality.

Our mission -

is to raise children in love and care, forming a healthy and happy generation; quality education and comfort for children.

0

+

Graduates

0

%

of successful school interviews

0

years of experience

Our values

img

Kindness, respect, love

img

Honesty to
yourself and others

img

Sincerity

img

Practicality

img

Daily development

img

Emotional and
physical security

img

Teamwork

img

Dedication

img

Friendly
atmosphere

Our Schedule

img

8:00

The meeting of
children

img

8:50

Morning
exercise

img

9:10

Valeology

img

9:40

Breakfast

img

10:00

Literary
treasury

img

10:40

Basic concepts
of maths

img

11:10

Game
activity

img

11:50

Travelers'
Club

img

12:20

Lunch time

img

12:50

Outdoor play

img

13:50

Sleep
or rest time

img

15:00

Gymnastics
of awakeninge

img

15:15

Afternoon snack

img

15:30

Workshop,
individual work

img

17:00

Dinner

img

17:00

Walk

img

18:00

Free game, the children
wait for their parents

Extracurricular Activities

View all classes and activities

Feedback from parents

пані Ірина

Ми відвідували цей садок (група Париж) аж до лютого 2022, а потім онлайн до самого літа (вже пора в школу). Неймовірний садочок! Через роботу ми змінили 4 садочка в Києві, і цей 100% найкращий. Тут реально дітей вчать (в них реальні уроки і навіть домашне завдання (необов’язкове), як в школі, спочатку було важко пристосуватися, але потім ти бачиш як дитина в захваті). Отже, цей садочок і про любов і про знання, і про повагу. Ще момент зручний із харчуванням: можливо замовляти в застосунку а можливо і приходити із своїм і його розігріють. Дякую за такі приємні спогаді з вашого чарівного садочку!

пан Олександр

Шановні вчителі та команда “Садка Європейського”! Хочемо подякувати вам за вашу натхненну працю протягом цього непростого навчального року. Цей рік багато дав нам: Максим не тільки отримав необхідні для вступу в школу знання, але й важливий досвід перебування у колективі. Бажаю вам вистояти в цей складний час і успішно продовжити свою роботу по вихованню наших дітей!

пані Антоніна

Ми ходили у підготовчу групу. Доньці дуже подобалось. Ми,як батьки відчували та бачили гідне ставлення до дитини та батьків. Ваші знання допомогли потрапити до першого класу бажаної школи. Дякуємо вам дуже. Процвітання вам.

пані Яна

Пані Роксолано, шановні вихователі та викладачі! Хочу дуже подякувати Вам за Ваш величезний вклад в наших діточок! Ви чудовий колектив професіоналів та людей, які дійсно люблять свою справу! Ви найкращі! Я щиро вдячна Вам! Арінка щодня з задоволенням бігла в садочок і з чудовим настроєм поверталась! З великими та цікавими знаннями! Пані Юлія та Пані Анастасія, ми дууууже Вас любимо та завжди раді бачити та чути! ❤️🥰 Бажаю розвитку, розширення та завжди найкращих діточок та батьків! Та миру нам всім! Любимо та завжди на зв’язку! 💙💛

пані Інна

Шановні пані Тетяно, пані Олю, пані Марія, пані Роксолана, пані Наталія, пані Леся та пане Миколо, ви всі НЕЙМОВІРНІ!! Дякуємо вам дуже, що ви настільки віддані та настільки любите свою роботу! Ви приносите дітям радість і найголовніше, що кожного ранку моя дитина поспішає до садочку!! Дякуємо вам❤️❤️❤️

пані Марія

Дякуємо🥰
Тімі було дуже цікаво, розповідав, що вирощували кристали ( він цього дня чекав ще з літа, коли обирали садочок, навіть самі вже вирощували дома, так захопився)
Ще величезне дякую за знання, які ви даєте Тімі. На минулому тижні був дуже великий прогрес в домашці. Він майже все сам почав робити і ще й каже, що підказувати не можна😁.

пан Дмитро

Дорогий садочок Європейський, безмежно дякуємо за цей тиждень!! Ви справді дуже любите те, що робите для діток! 💛💙

пані Анна

Дуже рада, що свого часу ми обрали цей садок для Лева. Вже зараз, у першому класі ми отримуємо плоди старання і професіоналізму вихователів! Лев самостійний, відповідальний, свідомий хлопчик. Прийшов час Луки і ми ні на хвилину не шкодуємо про свій вибір і відповідально рекомендуємо Садок Європейський (відбувся ребрендінг) батькам в Києві, яким важливо виховувати дітей з європейськими цінностями та при цьому зберігати і цінувати українські традиції і культуру.

пан Сергій

Рік був дійсно найважчим в житті, але ми приречені на щастя. Є і в цьому році позитивні моменти, наприклад, ми потрапили у ваш приватний садок! Ви дуже крутий колектив, це відчувається щоденно у кожній дії. Бажаємо вам та вашим сім’ям заможності та незалежності у всіх проявах. А садку зростання! Дякуємо за вашу роботу! З Новим Роком!

пані Ірина

Дякуємо вам дуже! Ви зробили минулий рік набагато кращим для наших дівчат, ніж він був би без вас. Ми дуже цінуємо ваші зусилля! Ваша робота і турбота безцінні. Ви піклуєтесь про найцінніше – наше майбутнє. Дякуємо, що були нашою підтримкою минулого року. Бажаємо вам, розвитку в прийдешньому році, хай він буде значно кращим для всіх нас, сповнений надіями і перемогами. Раді бути частинкою сім’ї Європейського садка. Розвитку і процвітання вам, сил і наснаги! Гуртуймося і бережімося! Разом до перемоги🥂🎄👨‍👩‍👧‍👧

пані Інна

Дякуємо вам усім дуже за круті тижні! Ваш креатив дуже захоплює!❤️

пані Інна

Ви заслуговуєте кожного дня на підтримку! Таких садочків в Києві, як Ваш, на пальцях порахувати! Після перемоги впевнена, що доведеться вам розширятися😉

пан Олександр

Вітаємо весь жіночий колектив нашого улюбленого садочка зі Святом весни! Дякуємо за Вашу працю, любов до діток та творчий підхід до виховного процесу! Бажаємо, щоб у Вашому житті було якомога більше посмішок, щастя, любові, здоров’я, здійснення мрій та радості! Дуже цінуємо Вашу працю!

пані Наталія

Не бачила кращого садочку в Києві, ніж Садок Європейський. Дуже висока підготовка діток у школу. Настільки правильно сформований режим дня, що діти встигають і вчитися, і творчо працювати, і розвиватися на різних гуртках, і відпочивати, при цьому із великим задоволенням. Дуже подобається, що кожного тижня у садочку є тематичні тижні, до яких вихователі підходять дуже креативно. Подобається, що окрім навчально-вихованого процесу в садочку, діток ще й водять на різні екскурсії. Ну це дуже круто. А подивившись на емоції діток, які є непідробні, однозначно видно , що цей садок найкращий !!!

пан Роман

Ми просто обожнюємо наш дитячий садок Європейський. Дуже щасливі, що живемо в Голосіївському районі і знайшли вас тут. Наша дитина щаслива у вас. Це надійне місце для розвитку й навчання, де малеча виростає та розкриває свій потенціал. Рекомендую всім батькам!

пан Сергій

Наш дорогий садок Європейський дякуємо вам за те, що ви є! Ви найкращі не тільки в Голосівському районі та Києві, ви найкращі в Україні. Вам потрібно обов’язково маштабуватись та дарувати дітям всю ту любов, знання та підтримку, яку ми відчували протягом цього року. Чекаємо вересня, щоб знову побачитись!

пані Наталя

Маючи нагоду від нашої родини хочемо щиро подякувати колективу « Садочку Європейському». Два роки тому нам пощастило і ми стали членами прекрасної родини Садочку Європейський, щоденно ми відчуваємо турботу і підтримку нашої донечки. Дякуючи щоденній наполегливій праці кожного з вихователів швидкість розвитку нашої дитини – блискавична. Хочу відмітити величезний потенціал, який проявляється щоденно в якісній роботі керівника, Роксолана Ігорівна Ви THE BEST. Відкривайте такі садочки не тільки в Голосіївському районі. Нехай більше дітей зможуть відчути, що таке якісний і щирий садочок!

Дякуємо вам!

пані Юлія

Шановні пані Роксолано,наші любі вихователі та весь колектив неймовірного садочка «Європейський»😊Хочемо подякувати Вам за ту неймовірну атмосферу,яку ви створили для діток,вашу любов і піклування,за ті знання та навички,які ви внесли своєю надскладною працею🙏🏻

Для Настуні садочок став другим домом і вона кожного дня із задоволенням бігла зранку,щоб встигнути на руханку і нічого не пропустити☺️В такі тяжкі часи Ви змогли не просто вистояти,а створити неймовірний простір,в якому дітки почувалися завжди в безпеці та щасливими.

Низький Вам уклін і величезна подяка від нашої родини!Нехай наш прекрасний садочок процвітає не тільки в Голосіївському районі, а у всіх районах Києва! Натхнення Вам,міцного здоровʼя та мирного неба🙏🏻

Дякуємо!💓

пані Інна

Дякуємо безмежно зі своєї сторони! Ви Садочок з великої літери! Ми бажаємо улюбленому садочку процвітання та шаленого успіху! Кожен з вас настільки любить свою справу, що навіть важко описати це словами! Ви як одна велика сімʼя. А ще кожен з вас приємна і доброзичлива людина! Ми будемо дуже сумувати 😢. Але обіцяємо, що будемо забігати до вас на вечірню прогулянку 😉

пані Аліса

Пані Роксолана, дякую вам та всім вихователям садочка, а також пану Миколі. Дякуємо за ваше терпіння, любов, турботу і чуйність до дітей!
Ви у нас найкращі ❤️ дуже любимо і цінуємо вас, вас кожного.
Ми будемо дуже сумувати і памʼятати вас з теплом у серці.
Дякуємо за такий міцний фундамент на все життя!
Лізочці дуже пощастило з садочком 🥹
Ви в наших серцях назавжди!

пані Ольга

Приєднуюсь до чудових відгуків☺️❤️ Полюсі дуже сподобався перший місяць у садочку, вже сумує через канікули і чекає на повернення в “блакитний садок”😄

пані Наталія

Ми дуже раді, що знайшли діамант – наш садочок Європейський. Пані Роксолана – неймовірний керівник та ідейний натхненник. Це відчувається у всьому – ставленні до діток, святах і заняттях, у тому, який дружний колектив вихователів, а також в таких дрібницях, які зрозуміють тільки дотичні до освіти люди – як-то різні журнали обліку, які пані Роксолана веде.

Окрема подяка за українську мову та виховання діток у любові до Батьківщини. Мартуся дуже чекає вересня, щоб повернутись в улюблений садочок.

пані Марія

Хочемо висловити величезну подяку за цей рік, який Тіма провів у садочку Європейський.
Ми дуже раді, що одного разу прийшли сюди на співбесіду і було відчуття, що саме цей садочок співпадає з тими цінностями, який ми хотіли закласти у виховання сина.
Пані Роксолані дякуємо за організацію такого чудового острівка дозвілля😍; пані Тетяні за допомогу з питанням читання (Тіма вже читає повноцінну книгу🥰); пані Марії за те, що привила любов до творчості (тепер у нас дома і мольберт, і фарби, і маркери і олівці, і ножиці без діла не лежать😁), пані Олі за навчання з математики – це тепер найбільша Тімина любов (вже частину таблички множення вивчив і рахує приклади, переходячи через десяток, в межах 100+)❤️, пані Наталії за допомогу в адаптації і психологічну підтримку.
Дякуємо за вашу роботу і гарного вам відпочинку.
Зустрінемось у вересні❤️

пані Анна

Дуже дякую за те, що Маргарита біжить до садочка з радістю! За знання та позитивні емоції) Круто, що наш садочок Європейський такий сучасний і креативний! Кожен тиждень не схожий на інший. Донці цікаво пізнавати світ разом з вами ❤️

пані Юлія

Дорогий колектив садочку Європейський, шановна пані Роксолано. Хочу подякувати вам усім за цей рік. За все, що Ви зробили для мого сина. Я ніколи не думала що є такі садочки, як цей.

Я дуже рада що знайшла вас (чисто випадково). До цього ми змінили 4 садка. Відвідувати садочки в Лікограді, Венеції, Новій Англії, Паркленді і  ці приватні садки взагалі не зрівняються з вашою роботою (хоча в рази дорожчі).

Низький уклін, що моя дитина нарешті щаслива і з задоволенням біжить в садочок. Ви створили таке місце, де відчувається любов, тепло, щирість.

Я не перестану дякувати всьому колективу і радитиму вас усім знайомим. На вас повинні рівнятися інші заклади і брати з вас приклад. Навіть в таких важких умовах ви змогли подарувати дітям і батькам радість і дуже високий рівень знань. А ваші креативні ідеї просто щось з чимось, кожного дня всією сім’єю переглядали фотографії і захоплювались.

Окремо дякую за українську мову і традицій. Тепер у всієї сім’ї є вишиванки))

Дякуємо і низький вам уклін!

пані Наталя

Дуже шкодуємо, що не прийшли сюди раніше. Насичена, цікава програма, відмінна підготовка до школи, чудові вихователі… Окрема подяка пані Роксолані за високу оргаізацію навчального процесу, злагоджений колектив та відмінне патріотичне виховання, а також за душевність, сімейність та любов до своєї справи. Окремо хочу відмітити нашого охоронця і єдиного мужчину в жіночо-дитячому царстві, пана Миколу. Попри свої професійні обов‘язки, він поіменно знає усіх діток, усіх батьків і все про всіх діток. Ми не можемо уявити садочок без нього. Дякуємо нашим трудівничкам-вихователькам пані Марії і пані Насті за невгамовну енергію та за те, що дітки щоранку залюбки біжать у свій Лондон!!!

пан Григорій

Вважаю цей садочок найкращим не тільки в Києві, але і в Україні в цілому!!! Суджу про це з власного досвіду, а також з всього, того що потраплялось на очі, за весь час.
Якими ми прийшли у садочок і якими ми вийшли з нього: 1) Син кожен день ділився новими знаннями та емоціями отриманими в садочку, як з нами, так і з своїми друзями; 2) З легкістю поступили в Колегіум в який планували, вчиться на достойному рівні і головне більшість всього виконує самостійно; 3) Від інших батьків завжди отримували питання та компліменти – звідки він все знає так в усьому орієнтується.
Емпатія, повага до однолітків, при цьому тверда власна позиція. Бажання малого навіть на вихідних, щоб його відвели в садочок, а не десь на площадку в ЖК ))))))))))))
Ми дуже сильно і щиро дякуємо колективу садочку, а особливо Роксолані Ігорівні яка у повному значенні цього слова, вкладає душу у нього, створила умови в яких комфортно всім.
Різноманітні тематичні тижні це взагалі окрема розмова, я так думаю, що діти прагнуть до знань та розвитку, розуміючи, що вони за це кожен день отримають нові емоції і новий досвід )))

пані Оксана

За час відвідування нашою дитиною садочку в нас із чоловіком сформуловалось дуже позитивне враження і повна довіра до закладу. Дитина легко пройшла адаптацію і зараз з радістю ходить у садочок. Адміністрація і педагогічний колектив дуже турботливо і уважно ставляться до діток. Садочок надає потужну підготовку до школи, активно розвиває інтелект і ерудицію своїх вихованців та пропонує велику кількість сучасних цікавих гуртків (дзюдо, хореографія, шахи, лего-конструювання, computer science та ін.), вартість яких включена у відвідування закладу. У цілому, дозвілля дітей організоване відмінно і наповнене пізнавальними заняттями, насиченими тематичними тижнями, цікавими заходами та святами. Особлива увага приділяється вивченню української культури, звичаїв і традицій. Дітям пропонується збалансоване харчування і, за необхідності, надається безлактозне меню. Загалом варто відмітити уважний та індивідуальний підхід до кожної дитини, її інтересів і потреб.

пані Ольга

Вирішила лишити відгук після того як відвідала дитячий захід з участю своєї дитини, де сльози лилися рікою від усвідомлення того, що за декілька місяців син зробив стрибок “в космос” у розвитку. Я, як працююча мама, не завжди знаходила час на це, та садок знову виправдав всі мої очікування і навіть більше. Я завжди віддаю дитину до садочка зі спокійною душею, бо персонал незмінний, я знаю цих людей вже більше трьох років, і директор, не дивлячись на складнощі, з якими довелось стикнутись минулого року (коли було багато обстрілів і блекаути, і людей в Києві було мало) зберегла свій персонал, а цього року ще й більше спеціалістів з’явилось. Я вдячна всім, від пана Миколи, який завжди привітно вітає і завжди дарує спокій за безпеку дитини, до прекрасного, чуйного дитячого психолога, пані Яни, вихователя, пані Тетяни, та директора, пані Роксолани, які за своїх діток стоять горою, ладні перепрацьовувати, удосконалюватись, невпинно працювати на надання якісних послуг. Я завжди впевнена, що коли в моєї дитини якісь проблеми, на це завжди звернуть увагу і вчасно попередять, не замовчатимуть з лицемірною посмішкою, а саме допоможуть і підкажуть що робити і будуть сприяти покращенню стану чи поведінки дитини. Патріотичне виховання – то взагалі любов, дитина росте свідомим українцем, інтелігентною та інтелектуально розвинутою. Вважаю, що приклад садочку мають брати інші. Тут є свої правила і це може не подобатись комусь, проте знаю, що тут слідкують за персоналом, слідкують за дітьми і вчасно виявляють серйозні проблеми, якщо вони є. Це не той садок, який буде чіплятися за будь-якого клієнта, аби платили. Це садок, який відповідає за свої обіцянки і дає той результат, який задекларовано: якісну освіту, виховання та розвиток.

пані Ліля

Дякуємо за неймовірну, веселу вечірку! Сашуня в захваті. Дякуємо, за цей насичений чудовий місяць! Свято Різдва та Свята Вечеря, були дуже атмосферні, наповнені любов’ю та турботою!!! Дякуємо за все, що  Ви даруєте нашим дітям в такий не простий час!!!

пані Оксана

пані Роксолано, пані Марія, пані Анастасія та весь педагогічний колектив, хочу висловити Вам своє захоплення і глибокий захват! Ми всією сім’єю отримали естетичне задоволення! Сама ідея проведення Святої вечері і таке креативне, красиве втіленя. Уявляю, якою була атмосфера…просто ЗАХВАТ!!! Ви МОЛОДЦІ!!! Бажаю Вам творчої наснаги, життєвої енергії, тепла в серці для реалізації всіх задумів і створення казки для діток!

пані Антоніна

Щиро дякує за все, що ви робите для дітей. Дуже круті ідеї для розвитку та розваг, я в захваті від Вашої фантазії, особливо відтворення абстракції за допомогою їжі – це справді геніально…і русалонька серед рибок з огірків в сукні салату…просто неймовірно. І взагалі, всі тижні неймовірно цікаві. Я щодня з нетерпінням чекаю на ваші “фотозвіти”. ДЯКУЄМО ВАМ!!!

пані Марія

Шановна команда Євросадочку!
Наша родина сердечно дякує вам за вашу сумлінну працю та ставлення до нашого сина🙏
Результати ‘на обличчя’, як кажуть))
Дитина вміє презентувати себе у суспільстві, багато і дуже деталізовано малює (різко з приходом у ваш садок).
Його інтелектуальний розвиток значно прискорився, я абсолютно чітко це прослідковую.
Величезне вам вдячність та чудових святкових вихідних✨️
Родина Веселових♥️

пані Оксана

Дякую всім працівникам Європейського садочку за таке насичене, щасливе дитинство наших діток, за цей прекрасний, насичений рік, за розвиток діток, за численні екскурсії, розваги🤗

пані Наталя

Прекрасний садок! Донька закінчила перший рік, самі позитивні враження; радує виключно українська мова, дуже насичена та різноманітна програма навчання, цікаві тематичні тижні, постійний інтерактив. Вихователі та керівництво викладаються на 100%. Дитина з радістю щодня біжить в садок.

пані Тетяна

Ось вже третій рік ми відвідуємо садок Європейський. Ми дуже вдячні садочку, в першу чергу , за тепло і дружнє ставлення. За тематичні тижні, за теплих вихователів, які завжди виважено і з теплотою ставляться до іноді непростих витівок малечі.
На завершення, в цьому садочку наша дитина отримала насичене життя, де кожного тижня – калейдоскоп подій. (Як українські традиції , історія, культура так і різні цікаві тематики, як от астрономія , подорожування світом тощо).
А ще дуже теплий колектив, який дбайливо ставиться до кожної дитини(починаючи від охоронця, продовжуючи прибиральницею, завершуючи вихователями). А ще в разі чого, завжди можна запланувати віч- на-віч зустріч з пані директоркою, де можна обговорити будь-які запитання, які виникають. Ще подобається, що в садочку викладають англійську мову носії, і дитина по- трохи починає нею балакати.
А ще у нас була чудова зустріч батьків на природі, де ми один з одним мали змогу познайомитися і заприятелювати.
Вдячні, що маємо змогу відвідувати даний садок.

пан Ігор

Дуже подобається садочок. Гарна комбінація креативу, навчання, виховання та розваг. Особливо в теплу пору року багато цікавих активностей, після яких дитина приходить і весь вечір розповідає як було цікаво

пані Ольга

Дуже вагалася віддавати дитину в садок, але з Європейським стався метч з першого дня. Садок не великий і дуже душевний, вихователі дуже чуйні і налаштовані на дітей. Дуже багато різних розваг: тематичні тижні, екскурсії, свята. Також у дітей дуже різноманітне харчування і можна замовляти згідно ваших дієтичних потреб. Дитина ходить у садок із задоволенням і гарним настроєм, а це головне ❤️

пані Наталія

Любий Садочок Європейський!
Дякуємо за особливий святковий вчорашній день для Злати❤️
Таким радісним і світлим зробили саме ваша увага і турбота, а також весела компанія, теплі побажаня та сміх наших маленьких парижан🫶
Окремо дякуємо за світлини і відео – на теплий спомин про найдорожчі моменти дитинства❤️

пані Дар'я

Дорогі вихователі та весь колектив садочка Європейський!
Від щирого серця дякуємо вам за тепло, турботу, терпіння та любов, які ви дарували нашому синові протягом усього часу перебування в садочку.
Ви стали для нього другою родиною, навчили не лише читати, рахувати чи малювати, а й дружити, ділитися, поважати інших.
Дякуємо за кожен день, коли наш син ішов до садочка з радістю, а повертався з новими знаннями, враженнями та усмішкою.
Ваша праця — безцінна, і ми щиро вдячні за все, що ви робите!

More feedback

New review
Sign up for an excursion
Contact us
Contact us
Licence